KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12861304

nr 1286 1304

Ivan Humbla

(1888-1962), Sverige

Etsningar, 2 st, Fåglar. Signerad. Motivet: 16x19 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:43:47

4/11 17:45:42 1      Vinnande bud

Ivan Humbla

Läs mer om Ivan Humbla